Dlaczego mam te piekące bóle głowy?

Witam, Od tygodnia odczuwam piekący ból głowy, mam również wrażenia bólowe jakby ktoś mnie ciągnął za włosy lub jakbym miała przez długi czas mocno związane włosy gumką. Ból występuje po prawej stronie głowy, w różnych miejscach, najczęściej na przodzie lub czubku głowy. Nie doznałam żadnych urazów, skóra na głowie bez żadnych zmian/ zaczerwienień, przy dotyku czuje jakby głowa była "obolała". Nie zmieniałam kosmetyków do pielęgnacji, nie jestem alergikiem. Poza tym bólem nie mam żadnych innych objawów. Proszę o pomoc, nie mogę spać w nocy. Byłam u internisty, ciśnienie niskie, węzły niepowiększone, uszy ok, puls ok, brak gorączki itp. nie wie co mi jest.

Witam,

bez badania fizykalnego oraz odpowiedniej diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej ciężko odpowiedzieć na pytanie.

Wskazana konsultacja stacjonarna u lekarza neurologa który wykona badanie podmiotowe oraz przedmiotowe i oceni stan neurologiczny pod kątem objawów klinicznych.

Pozdrawiam