Dlaczego mam te silne bóle mięśni?

Dzień dobry, mężczyzna 60 lat, mój problem jest taki gdy wybudzam się w nocy odczuwam mocny ból wszystkich mięśni i kości, nad ranem kiedy pora wstawać ból ustępuje , kiedy wstanę rozruszam ciało ustępuje całkowicie, dzieje się tak w tygodniu i w wekkend kiedy nie idę do pracy, proszę o poradę co może być tego przyczyną, jakie wyniki, badania zrobić.
MĘŻCZYZNA, 60 LAT 2 miesiące temu

Apteczka pierwszej pomocy

Czy wiesz jak powinna wyglądać apteczka pierwszej pomocy? Znasz wszystkie elementy, które powinny się w niej znajdować? O tym jak zaopatrzone powinny być apteczki pierwszej pomocy opowiada Artur Szymczak ? ratownik medyczny z Centrum Szkoleń Ratowniczych.

Dzień dobry,przyczyn może być wiele aby się dowiedzieć co dokładnie jest przyczyną wskazana była by diagnostyka laboratoryjna badanie krwi, morfologia z rozmazem, CRP, OB, lipidogram, kwas moczowy, kreatynina, potas, magnez, wapń, białko całkowite, witamina d3. Z wynikami proszę się udać do lekarza rodzinnego który oceni je z objawami klinicznymi i zdecyduje czy wymaga Pan dalszej diagnostyki lub konsultacji innego specjalisty.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty