Dlaczego mam te silne bóle pleców?
Dzień dobry,kobietą 28 l. Od jakiegoś czasu strasznie bola mnie plecy,byłam zrobić rezonans i wszystko wygląda na to że okej nic poważnego rezonans nie wykrył, a nadal odczuwam ten silny ból, co to może być? Co robić w takiej sytuacji?

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Co jeść przy dolegliwościach ze strony układu ruchowego?
Twój układ ruchowy daje Ci w kość? Pokonaj to... dietą. Sprawdź, co warto jeść, aby kręgosłup nie bolał. Dietetyk kliniczny podpowiada, na jakie produkty warto zwrócić uwagę.
Dzień dobry.
Opisany objaw wymaga stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu ze względu przeprowadzenia dokładnego wywiadu z badaniem fizykalnym który określi przyczynę opisanej dolegliwości które mogą być wynikiem schorzeń np zwyrodnieniowych, neurologicznych, kardiologicznych, gastrologicznych a także siedzącego trybu życia, otyłości i przeciążeń dla tego tak ważne jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu a szczególnie badania fizykalnego po którym lekarz zapozna się z posiadaną dokumentacją diagnostyczną będzie oceniał objawy kliniczne i zleci odpowiednie zalecenia np kolnsultacje do odpowiedniego specjalisty.
Pozdrawiam