Dlaczego mam te zawroty glowy i dezorientację?

To już nie pierwszy raz gdy odczuwam zawroty głowy i utratę orientacji gdy gram w kosza. Mam 18 lat i chodzi o to, że nwm co jest tego przyczyną, zdarza się to tylko czasem gdy gram w koszykówkę, nagle zaczyna mi się kręcić w głowie, tracę równowagę. Odżywiam się odpowiednio i niemam raczej nie doboru jakiś składników odżywczych. Będzie wdzięczny na jaką kolwiek odpowiedź...

Witam,

przyczyn może być wiele ale bez badania przedmiotowego ciężko powiedzieć.

Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do lekarza rodzinnego lub na koszt własny udać się do specjalisty neurologa który przeprowadzi dokładnie badanie podmiotowe i przedmiotowe po którym zaleci od stanu zdrowia diagnostykę obrazową oraz laboratoryjną.

Z opisu Pana dolegliwości wymagają diagnostyki neurologicznej.

Pozdrawiam