Dlaczego mam ten ból okolicy skroni?

Witam mam 18 lat,zauwazylem ze dotykajac lekko palcem w okolicy mojej lewej skroni a dokladnie pod nia,dokladnie gdzie zaczyna sie bokobród,czuje delitatny ból i niewiem co jest przyczyna...nie ma zadnych innych objawow

Witam,

aby wyjaśnić dolegliwości bólowe wskazana wizyta u lekarza rodzinnego który przeprowadzi wywiad oraz wykona badanie przedmiotowe i w razie nieprawidłowości zleci odpowiednią diagnostykę oraz konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam