Dlaczego mam ten posmak krwi w jamie ustnej?

Dzien dobry moim problemem jest Prawie codziennie posmak krwi w ustach. Zazwyczaj jak wstanę rano i sjempochyle do ltzodu czuje w ustach krew. Po wypluciu jest ona rozmoeszana jednolita ze slina i przybiera zoktawo pomaranczowy odcień. Zaczynam ja czuć jak przelykam sline czasem też w haugu dnia albo wieczorem. Kaszel mnie nie dusi najwyżej laskocze mnie trochę w gardle ale jak kaszlne to nie widzę krwi w slinie poza jednorazowa sytuacja jak raz zaczęłam kaszlec i wyplułam sline nieć w niej nie było dopiero po chwili jak by sie ta krew z kads zaczęła lecieć. Nie ma jej dużo po paru odpluciach juz slina jest biala. Jest mi trochę źle przelykac czasem mam wrażenie jak by było coś tam podwaznione. Często ta krew zaczyna się pojawiać jak czesto przelykam sline. Miałam już robione rtg pluc przod/tył i w rtg czyściutko. Zatoki tez zbadane mr i brak zapaleń. Czy to rtg pluc wystarczy żeby wykluczyć choroby pluc czy jakieś badania są jeszcze potrzebne? Ta krew pojawia się już od 9 miesiecy tylko na początku sporadycznie teraz już prawie codziennie. W marcu byla h laryngologa to nic nie widział ale w czasie badania krwi nie czułam. Proszę o pilną odpowiedz

Dzień dobry,

w opisanym przypadku wskazane było by konsultacja gastrologiczna celem wykonania gastroskopii aby wykluczyć krwawienia.

Brak informacji o diagnostyce laboratoryjnej z krwi która dała by obraz stanu zdrowia.

Wskazana konsultacja z lekarzem pulmonologiem który oceni kliszę lub płytkę badania diagnostycznego płuc oraz przeprowadzi badanie fizykalne i oceni czy opisane przez Pana krwawienia pochodzą z górnych dróg oddechowych.

Pozdrawiam