Dlaczego mam ten silny ból pięty?

Proszę o pomoc boli mnie bardzo pięta że chodzenie jest duża trudnością, były brane leki biofenak, olfen bez poprawy. Na zleconym zdjęciu rtg nie ma ostrogi . Co robić?

Dzień dobry.

Ból pięty może mieć wiele przyczyn.

Jedną z nich jest dla przykładu zapalenie rozcięgna podeszwowego.

Aby ustalić dokładną przyczynę wskazana jest stacjonarna wizyta z

posiadaną dokumentacją RTG do dobrego fizjoterapeuty który po dokładnym badaniu podmiotowym i przedmiotowym oceni co dokładnie jest przyczyną opisanych dolegliwości po wykluczeniu w badaniu obrazowym ostroga piętowa.

Proszę nie lekceważyć opisanych objawów lecz udać się do dobrego fizjoterapeuty lub ortopedy.

Pozdrawiam