Dlaczego mam ten silny ból pięty?
Proszę o pomoc boli mnie bardzo pięta że chodzenie jest duża trudnością, były brane leki biofenak, olfen bez poprawy. Na zleconym zdjęciu rtg nie ma ostrogi . Co robić?

MĘŻCZYZNA, 70 LAT ponad rok temu
Dzień dobry.
Ból pięty może mieć wiele przyczyn.
Jedną z nich jest dla przykładu zapalenie rozcięgna podeszwowego.
Aby ustalić dokładną przyczynę wskazana jest stacjonarna wizyta z
posiadaną dokumentacją RTG do dobrego fizjoterapeuty który po dokładnym badaniu podmiotowym i przedmiotowym oceni co dokładnie jest przyczyną opisanych dolegliwości po wykluczeniu w badaniu obrazowym ostroga piętowa.
Proszę nie lekceważyć opisanych objawów lecz udać się do dobrego fizjoterapeuty lub ortopedy.
Pozdrawiam