Dlaczego mam to mrowienie lędźwi?

Witam, mam 21 lat i od 3 dni czuję mrowienie po prawej stronie pleców w odcinku lędźwiowym, na biodrze oraz na podbrzuszu. Nic nie boli, jedynie po dotknięciu tych obszarów czuję, jakby były zdrętwiałe. W dzień w którym zaczęło się mrowienie zaziębiłam się. Na co dzień dużo siedzę, ale także uprawiam umiarkowaną aktywność fizyczną. Od 1,5 roku przyjmuję tabletki antykoncepcyjne (Vines), nigdy nie występowały skutki uboczne. Posiadam również wadę postawy - skoliozę.

Dzień dobry,

najlepszym wyjściem bedzie udanie się na wizytę stacjonarną do fizjoterapeuty lub do lekarza ortopedy.

Po wykonaniu badania fizykalnego będzie można zdecydować jaką zlecić diagnostykę obrazową przed leczeniem rehabilitacyjnym.

Pozdrawiam