Dlaczego mam to osłabienie mięśni nóg?
Błagam o pomoc. Stojąc w pociągu nagle mam uczucie odcięcia czucia w nogach. Od pasa w dół. Mrówki, brak czucia. Nie mam siły iść, gdy kucne a potem wstanę to robią mi się zakwasy. Nie mam siły zrobić kilku kroków, nie mam siły spiąć pośladków :( proszę błagam o pomoc

KOBIETA, 31 LAT 10 miesięcy temu
Rozwój intelektualny dziecka autystycznego
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.
Dobry wieczór.
Opisane objawy mogą być wielu różnych schorzeń: ogólnych, neurologicznych lub dotyczących samych mięśni.
Aby wiedzieć, jak je leczyć, wskazana jest szczegółowa diagnostyka i poznanie przyczyny.
Wskazana wizyta stacjonarna u specjalisty neurologa który oceni w trakcie badania neurologicznego stan osłabienia mięśni i zleci odpowiednią diagnostykę do objawów klinicznych.
Pozdrawiam