Dlaczego mam to uczucie ciężkiej nogi?

Witam, pracuje jako kierowca oraz fizycznie. od przeszło roku borykam się z problemem "uczucia ciężkiej nogi (lewa)" Po pewnym czasie zaczął się ból w łydce (z tylu) pod kolanem oraz zauważyłem delikatne podpuchniecie od wewnętrznej strony kolana. Po założeniu skarpetki, buta odczuwam jakby noga była spuchnięta, jednak w porównaniu z prawa noga nie widać różnicy. Byłem u lekarza pierwszego kontaktu, miałem robione 3 razy USG doppler (dolnej lewej kończyny) u różnych chirurgów naczyniowców, rezonans odcinka lędźwiowego, badania z krwi pod kątem stawów. W każdym z badań wszystko wychodzi w normie... Już nie mam pomysłu co dalej mam robić... A noga w dalszym ciągu sprawia dyskomfort w codziennym funkcjonowaniu. Proszę o radę, gdzie ewentualnie mógłbym iść z tym problemem. Pozdrawiam

Dzień dobry,

najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do fizjoterapeuty który przeprowadzi badanie dla potrzeb fizjoterapii miejscowej oraz dla potrzeb ogólnousprawniającej.

Proszę ze sobą wziąść całą dokumentacje medyczną z którą się zapozna fizjoterapeuta i na pewno Panu pomoże.

Pozdrawiam