Dlaczego mam to uczucie ciężkości w klatce piersiowej?

Dzień dobry, od tygodnia mam ucisk w klatce piersiowej i szybko się męczę, proste czynności sprawiają trudności. Lekarz rodzinny po osłuchaniu zlecił RTG. I później konsultując się z lekarzem stwierdził, że nic się nie dzieje i żeby wykupić koenzym Q10... Być może i nic się nie dzieje ale skąd te ucIcie ciężkości na klatce i szybkie zmęczenia, przedstawie opis RTG. Zrosty przy opłucnej. Pola płucne o wzmożonym odwnekowo rys. Zrębu z pozapalnymi zmianami okolooslrzelowymi w dolnych biegunach, akcentowany rysunek naczyniowo oskrzelowy wnęk. Sylwetka serca o splyconej talii, nie poszerzona w wymiarze poprzecznym. Pozdrawiam kobieta 30 lat
KOBIETA, 30 LAT 3 dni temu

Dobry wieczór.

Objawy wymagają oceny przez kardiologa który rozszerzy diagnostykę aby wykluczyć schorzenie serowo naczyniowego.

Kardiolog również oceni osłuchowo i obraz RTG klatki piersiowej objawy i zdecyduje czy wymagana jest konsultacja pulmonologa który jest odpowiednim specjalistą.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta