Dlaczego mam wklęsłe sutki?

Witam Mam 23 lata odkąd pamiętam mam wklesle sutki. Na ich miejscu pojawiają mi sie dzwne grudki. Czasami wypadaja i w środku pozostaje dziura ze skórą wyglądającą jak przewody mlekowe. Oglądali je lekarze specjaliści twierdzą ze taki mój urok nic groźnego. Jest to dla mnie bardzo krępujace. Chcę się poddać operacji plastycznej.

szanowna Pani nie jest to powód do wstydu, jest to wariant anatomiczny, proszę się nie martwić