Dlaczego mam wzdęty brzuch i przelewanie?

Dlaczego jak rano wstaję to mam napompowany brzuch I mi się w nim przelewa. Wczoraj na noc wypiłem melisse z pigwą i mi się odbijała mocno. I jeszcze jak ucise brzuch z lewej strony to aż boli mnie w okolicy pępka I jeszcze po ucisnięci czuć napompowane jelito I się w nim przelewa,te bóle w okolicy pępka są już ponad tydzień, przyjmuje leki zulbex 20mg rano i wieczorem famogast 20mg. Jestem podkontrolą gastrologa w przyszłym tygodniu mam wykonać test na helicobacter z kału w labolatorium proszę powiedzieć co to może oznaczać.

Dzień dobry,

przed wizytą kontrolną najlepszym wyjściem będzie wizyta teleporada z lekarzem prowadzącym leczenie który zna całą Pana historię choroby.

Wskazane wykonanie badanie kału na pasożyty i z wynikiem do kontroli planowanej do gastrologa.

Pozdrawiam