Dlaczego mam zatkane ucho?

Witam wczoraj byłem u laryngologa i miałem płukanie uszu niestety coś poszło nie tak bo w lewym uchu czuje zatakanie i co jakiś czas wylatuje mi z tego ucha woda a do tego podczas płókania ucha czułem jakby trochę wody wleciało mi do gardła a do tego po płukanie przez całą noc bardzo bolało ucho słyszę dość dóbrze na to ucho

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli ucho się nie odetka jeszcze przez kilka dni to radziłbym ponowna konsultację z laryngologiem.

Masz przebitą błonę bębenkową po tym płukaniu. Wróć tam i żądaj pomocy. wymaga to niejednokrotnie leczenia szpitalnego a nie raz leczenia operacyjnego.