Dlaczego mam zawroty głowy przy anginie?

witam, jestem w trakcie leczenia anginy, dzisiaj przyjęłam 8 zastrzyk zinacef 1500. Od dwóch dni dokuczają mi bardzo zawroty głowy, pojawiają się nagle i trwają kilka do kilkunastu minut. Od czego to może być? nie jestem typem panikary ale to akurat mnie martwi bo angine nie raz przechodziłam i nigdy takie coś się nie pojawiało.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli te obajwy nie miną to proszę skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.