Dlaczego mam zawroty głowy w wieku 30 lat?

Witam Udalam sie do lekarza z zawrotami glowy,oslabieniem,pulsowaniem serca,morowieniem konczyn,z zaburzeniem koncetracji i pamieci,tez czesto bywam nerwowa(czasem biore leki na uspokojenie ziolowe). Dodam ze bola mnie czasem plecy w dolnym boku lub czasem po dwoch stronach(tak jak nerki),czesto odaje mocz. Zrobili mi EKG wyszlo mi troszke podwyzszone,badania moczu (,wykryto pojedyncze krysztalki szczawianu wapnia) takto wszystko dobrze. Zaniepokoily mnie choc po intepretacji lekarza wyniki kwasu moczowego w surowicy Cholesterol całkowity w surowicy 132 mh/dl < 190 Cholesterol HDL surowicy 66 mg/dl > 45 Triglicerydy w surowicy 43 mg/dl < 150 Cholesterol LDL wyliczany (k03) 57,00 mg/dl < 115,00 Nie HDL 66mg/dl czy to jest wszystko w porzadku ?? Dostalam tak wogole leki torecan i validol i witamine B ,ze wzgledu iz badania byly robione podczas miesiaczki stwierdzila ze z moczem jest pod obserwacja tych bolow bo moga to byc kamienie, Ale wogole co dalej gdzie zglosic sie np.z tymi zawrotami glowy itd. Czy mam sie martwic o te nerki?pozdrawiam

Witam proszę udać się do neurologa. Myślę że pomoc psychologiczna również się przyda