Dlaczego mam żółtą ślinę?

Witam jaka może być przyczyna żółtej sliny o smaku krwi w tej slinie ta krew jest tak pomieszana i tworzy jednolity zolty kolor. Zazwyczaj wystepuje rano po wstanie w momencie gdy się pochylę do przodu w godzinach popołudniowych też ją czuje. Nagle poczuje krew w ustach i ją wypluwam. Miałam rtg płuc i jest ok. Rezonans zatok też jest ok jedynie troszkę pogrubione malozwiny dolne. Byłam u laryngologa i nie widział źródła krwawienia. Przy polykaniu sliny czuje skurcz w gardle i czasem uczucie goraca. Przedemna jeszcze gastroskopia. Nie mam kaszlu ani nie wymiotuje. Poprostu nagle czuje posmak krwi w ustach w momencie pochylenia. Bardzo proszę o odpowiedz.

Witam,

czy konsultacja u laryngologa odbyła się badaniem endoskopia laryngologiczna która jest bardzo dokładna diagnostyka.

Brak informacji o diagnostyce laboratoryjnej która jest w opisanej przez Panią objawów wskazana. Co do gastroskopii jest dobrą decyzją.

Należy wykonać badania diagnostyczne laboratoryjne może lekarza gastrolog po badaniu zleci Pani diagnostykę.

Pozdrawiam