Dlaczego mąż mówi mi takie rzeczy?

Mam problem co mam zrobić pomóżcie mi. Mój mąż odkąd zaczął pracować w nowej pracy to cały czas mi dogaduje że tam są ładne dziewczyny i że na nich się patrzy że jedna jest blondynka że ma duży tylek i że już wypatrzyl sobie kogoś i cały czas tak mi mówi, dogryza i myśli że on jest jedyny i że jest ładny, a ja jestem brzydka i do tych gorszych należę. On ma taką bujną wyobraźnię że wszyscy się na niego patrzą mam wrażenie że ma mnie mamie wielkie o sobie. Co mam zrobić jest mi przykro i smutno.

Dzień Dobry Pani

Dziękuję Pani za kontakt :)

Trudno odgadnąć online, jaka (tak naprawdę) leży ukryta potrzeba Pani Męża, szczególnie za słowami Męża: "... że już wypatrzyl sobie kogoś... ."
Zachęcam Panią, by odważnie zasygnalizować Mężowi, jak się Pani czuje, w sytuacji kiedy szczegółowo opowiada Pani o innych Kobietach, komunikując o zaprzestaniu takich wiadomości.

A tak przewrotnie..., może Pani coś nadmieni coś o Mężczyźnie, spotkanym np. ad hoc na ulicy?
Bo być może Pani Małżonek nie jest świadomy, jak takie informacje mogą dotykać...?
Mogłaby Pani wówczas zobaczyć reakcję zwrotną ze strony Męża-
- dookreślajac, że tak własnie Pani się czuje...

Myślę, że pomocna byłaby dla Pani indywidualna praca terapeutyczna, nad poprawą samooceny, pod okiem Psychologa/Psychoterapeuty.

Mało mam danych na temat Państwa relacji małżeńskiej, być może do rozważenia terapia par?

Zapraszam panią serdecznie do konsultacji online - via Skype.

Z życzeniami dla Pani odwagi i siły wewnętrznej.

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605

Dzień dobry.Proponuję Pani o pomyśleniu o sobie i zadbaniu o siebie samą.To znaczy pójść na zakupy, na ploteczki do koleżanek, do kosmetyczki, do fryzjera i ignorować to o czym mąż opowiada.Po prostu nie słuchać tego.Jak zobaczy, że to na Panią nie działa-przestanie.Może też Pani to ośmiać.Powodzenia.