Dlaczego mąż nie sypia ze mną?

Mam problem i niestety potrzebuję pomocy. Jestem 1,5 roku po ślubie i muszę stwierdzić, że mąż w ogóle nie chce ze mną się kochać :( teraz np. od 2 miesięcy nawet mnie nie dotknął. Przed ślubem potrafił kochać się ze mną 3 razy na dzień, a teraz zupełnie nic, jeśli już do czegoś dojdzie, to tylko dlatego, że mówię, że czas najwyższy na dziecko. Teraz albo jest zmęczony, albo go coś boli, albo mówi, że to ja go oduczyłam seksu (bo kiedyś przed ślubem jak nie było 1 dzień seksu, to robił mi awanturę). Już sama nie wiem, co myśleć... może jestem za gruba i nie może na mnie patrzeć? Chociaż nie jestem bardzo gruba, noszę rozmiar 40 :( Czasem myślę, że może jest gejem, bo nie potrafi żyć bez kolegów - jak upodoba sobie jakiegoś, to nie może wytrzymać 1 dnia bez niego - nawet zaczęłam się z tego śmiać, a on o dziwo nie reaguje... mówi tylko, że wymyślam... a może po prostu ma jakąś inną kobietę...?

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marcin Buczek

Szanowna Pani,

przyczyna Pani problemów nie jest związana z medycyną, ale raczej wynika z jakiś kłopotów w związku. Powinna udać się Pani wraz z mężem do seksuologa/psychologa. Lekarz niestety Pani nie pomoże.