Dlaczego mąż ogląda pornografię po kryjomu?

Dzień dobry . Mam problem i nie wiem jak sobie poradzić z nim .Chodzi o to ,że mój mąż ogląda filmy porno po kryjomu a jak dowiedziała się o tym to wszystkiemu zaprzeczył i kłamał w oczy ze on nie ogląda .Nie umiem sobie z tym poradzić i myślę cały czas o tym .Rozmawialiśmy na ten temat i on nie widzi żadnego problemu . Z góry dziękuję za poświęcony czas i odpowiedzi

Witam Panią, z tego co Pani pisze niepokoi Panią fakt, iż mąż ogląda filmy pornograficzne. Znaczna większość mężczyzn ogląda tego rodzaju filmy i jest to naturalna rzeczą. Zastanawiam się co dokładnie powoduje u Pani wspomniany niepokój. Czy od tego czasu rzadziej lub w ogóle nie dochodzi do zbliżeń między Państwem? Czy według Pani ma to jakiś wpływ na Państwa pożycie? Lub być może przez to że mąż ogląda pornografię, nie czuje się już Pani tak atrakcyjna dla Niego jak kiedyś? Jeśli Państwa życie seksualne jest nadal tak samo satysfakcjinujące dla Pani, to nie widziała bym powodu do obaw. Sugerowałabym spokojną rozmowę z mężem, by dowiedzieć się czego szuka w takich filmach, co mu to daje oraz czy czegoś potrzebuje w związku z tym. W Pani wypowiedzi zwróciłam uwagę na jeszcze jedną rzecz: mąż zaprzeczył, że ogląda pornografię- skąd u Pani pewność, że tak jest? Być może to tylko podejrzenia, a jeśli nie to być może mąż wstydzi się tego co robi. Wierze, że głęboka i szczera rozmowa z mężem uspokoi Panią oraz rozwieje wszelkie wątpliwości. Pozdrawiam i życzę powodzenia.