Dlaczego mdli mnie nocami?

Witam mam pewien problem od 2 Msc boli mnie brzuch mam mdłości i dziwne uczucie w przełyku miałem robione badanie na heliobacter wynik ujemny usg brzucha w porządku najbardziej brzuch czuje rano uczucie jakby głodu polprazol trochę poprawia sytuację ból w brzuchu jest umiejscowiony na dole klatki piersiowej mam 21 lat nigdy nie mailem problemu z zaladkiem od 2 lat pracuję w trybie 3 zmian czyli doszły nocki i Po nocach najbardziej mnie mdli

Lek. Paweł Szadkowski

Rozważyłbym wykonanie gastroskopii jeśli badanie w kierunku H.pylori był wykonywany z kału lub krwi. Sugeruję udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zebrania dokładnego wywiadu, przeprowadzenia pełnego badania fizykalnego i pogłębienia diagnostyki.