Dlaczego mężczyźni się masturbują?

Dlaczego chłopak masturbuje się przy filmach pornograficznych skoro współżyje ze mna ?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie zachowanie nie musi oznaczać niczego niepokojącego. Oczywiście rozumiem Pani irytację, jednak najprawdopodobniej wynika to z dużego zapotrzebowania Pani partnera na .... trudno to nazwać jednoznacznie... rozładowanie emocji, chęć osiągnięcia orgazmu, zwiększony popęd. Proponuję porozmawiać z nim na ten temat.

Dzień dobry!

Być może współżycie jest zbyt rzadkie wobec jego potrzeb seksualnych. Być może ma specyficzne potrzeby seksualne, które nie są w pełni realizowane podczas współżycia. Być może masturbacja i oglądanie pornografii jest dla niego uzupełnieniem udanego współżycia. Być może trudno mu zrezygnować z nawyków utrwalonych przez lata.

Pozdrawiam!