Dlaczego miałem te drgawki?

Witam Mam 30 lat jestem mężczyzną W dniu 22.02.23 straciłem przytomność na ok 2-3 minuty i miałem drgawki (opis świadków) zostało wezwane pogotowie już byłem świadomy jak przyjechali,ratownicy przetransportowali mnie na sor gdzie miałem zrobione badania krwi, ciśnienie,tomograf wszystko było w normie powiedzieli że głowa jest czysta wypuścili mnie do domu czułem się słabo byłem obolały itd.. Boli mnie kręgosłup odcinek szyjny i tył głowy w dniu 28.02.23 kolejny raz straciłem przytomność na 2 minuty jednak przed utratą świadomości przegiełem głowę do tyłu i miałem szum w uszach tak jakbym był ogłuszony przez granat siedziałem na łóżku a więc poleciałem na bok nic mi się nie stało i znowuż została wezwana karetka, ratownicy zrobili mi EKG jednak wszystko było ok ciśnienie też w porządku ale zabrali mnie na sor na obserwację przyszedł lekarz neurolog mnie zbadał powiedział że wszystko dobrze mówię mu że boli mnie kręgosłup itd a on na to musi pan udać się do chirurga... myślę sobie ok. leżałem na sorze 6h na koniec przyszedł neurolog ten sam w (trakcie specjalizacji) później się dowiedziałem i mówi no to już drugi raz się zdarzyło Panu i będzie to raczej padaczka dał mi receptę na lek Normeg 250mg po tym leku to dopiero się czuję masakra jestem nie do życia boli mnie głowa nam zawroty głowy itd.. Ból kręgosłupa odcinek szyjny dalej się utrzymuje nie mam pojęcia jak to dalej rozegrać umówiłem prywatną wizytę u neurologa i zobaczymy co stwierdzi dodam że w mojej rodzinie nikt nie miał i nie ma padaczki ja też nie doznałem żadnego urazu głowy. Jedyne co to leczę się na niedrożność żył prawej kończyny (żylaki) Może ktoś spotkał się z podobną sytuacją...

Dzień dobry,

w opisanym przypadku wymagana jest dokładna diagnostyka - eeg głowy, holter ekg 24 godzinny oraz usg tt szyjnych i kończyn dolnych oraz MR kręgosłupa szyjnego.

Dobra decyzja jeśli chodzi o konsultację neurologa który po dokładnym wykonaniu badań podmiotowym i przedmiotowym zapoznaniu się ze wcześniejszą dokumentacją medyczną zleci odpowiednią diagnostykę laboratoryjną oraz obrazową do stanu klinicznego oraz badania przedmiotowego która potwierdzi lub wykluczy uszkodzenie CUN i zleci odpowiedniego specjalistę.

Pozdrawiam