Dlaczego miesiączkowanie u córki przedłuża się do 2 tygodni?

Witam.Moja 14-letnia córka od roku miesiaczkuje.Do tej pory było wszystko dobrze.Teraz zauważyłam że w ostatnich dwóch miesiącach jej krwawienie przedłuża się nawet do dwóch tygodni.Czy coś się dzieje złego czy to normalne?

Szanowna Pani, nie jestem w stanie odpowiedzieć na pytanie, jeżeli krwawienia Panią niepokoją to proszę udać się z córką do ginekologa