Dlaczego miewam takie stany w młodym wieku?

witam , mam taki przypadek ktory darzyl sie juz kolejny raz. Zrobilo mi sie slabo , chodzi tu o to ,ze idąc oddechu mi zaczlo brakować powli i cala mokra sie zrobilam. Sucho w ustach. Bardzo duzo wtedy pije.brak sily i nie moge zjesc bo tez mi słabo. musze sie położyć odczekac az przejdzie i pic wode. (czasem przy lezeniu nawt sie trzese) Dochodzi do tego rzdka kupa. Wczesniej przy takiej sytuacji bylam u lekarza skierowal mnie na badania krwi i wyszly dobrze więc uznal ,ze nic się nie dzieje Prosze o pomoc czym może byc to spowodowane ?
KOBIETA, 26 LAT 2 tygodnie temu

Dobry wieczór.

W tym przypadku wymagana jest dokładny zebrany wywiad chorobowy, opis objawów może mieć wiele przyczyn chorobowych np schorzeń sercowo naczyniowego, cukrzyca a nawet zaburzenia lękowe.

Jeśli nie miała Pani wykonanej diagnostyki holter EKG 24 godzinny, Echo serca aby wykluczyć schorzenia układu krążenia oraz test obciążenia glukozą (OGTT) to warto je wykonać lub poprosić innego lekarza o drugą opinię o stanie Pani zdrowia.

Opisane objawy wymagają rozszerzenia diagnostyki i podejścia holistycznego do opisanych objawów.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk