Dlaczego miewam te bóle w nadbrzuszu?

Witam mam 18 lat i od pewnego czasu mam problem mianowicie czuje dyskomfort w nadbrzuszu nie występują nudności wymioty gorączka a bóle brzucha tylko gdy naciskam na podbrzusze ale nie zawsze bo jak naciskam raz to mnie nie boli a po 15 minutach naciskam jeszcze raz i już czuje dyskomfort zmniejsza się gdy przestaje o tym myśleć do tego pojawia się raz na jakiś czas ból z lewej lub prawej strony brzucha który trwa kilka sekund potem przechodzi i zostaje uczycie ściskania na podbrzuszu nasila się w przypadku gdy zaczynam o tym myśleć i sie stresować do tego dochodzi odbijanie nie często raz na jakiś czas i tez raz na jakis czas burczenie pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 22 LAT 2 miesiące temu

Zalety gastroskopii

Gastroskopia to badanie, które pomaga wykryć schorzenia układu pokarmowego. Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są zalety tego badania. Na ten temat wypowiada się lek. Marcin Radkowski.

Dzień dobry,wskazana jest w tym opisanym przypadku diagnostyga laboratoryjna oraz obrazowa. Proszę udać się na wizytę stacjonarną do lekarza rodzinnego lub gastrologa który wykona badanie podmiotowe, przedmiotowe i oceni stan kliniczny zleci odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty