Dlaczego miewam te chwilowe utraty wzroku?

Witam. Mam dość duży problem. Od dawna, co jakiś czas tracę wzrok w prawym oku. Oko mam podzielone na dwie części. Nie mam widzenia kolorów, tylko odcienie szarości. Pół oka dół, nie widzę nic. Natomiast górna połówka widzę tak, jakbym na szybę wylał czarna farbe. Zwrot trace od 15 minut do kilku godzin. Nie ma innych objawów. Bólu głowy czy czegoś innego. Lekarz w UK sugeruje migrenę. Boje się, dlatego szukam pomocy...

Dzień dobry,

wskazana wizyta u lekarza okulisty który wykona szerszej diagnostyki oraz konsultacja neurologiczna.

Proszę z tymi objawami opisanymi przez Pana nie zwlekać z wizytą u okulisty. Jeśli był Pan już u okulisty nic nie stoi na przeszkodzie poprosić o drugą opinię.

Pozdrawiam