Dlaczego miewam te drżenia rąk?

Mam 21 lat. Odkąd pamiętam drżą mi ręce, bardziej lewa. Z tego powodu mam bardzo brzydkie pismo. Najgorzej jest w trakcie picia albo jedzenia, muszę sobie pomagać prawą dłonią. Kiedy wyciągnę dłoń do przodu drży w górę i w dół tak samo pojedyncze palce. Czasami drżą mi powieki, cały tułów albo mam napięcie szyi i głowy kiedy bardzo się skupię. Wszystko dzieje się bez reguły czy jestem zdenerwowana, zrelaksowana czy skupiona. Byłam u neurologa parę razy i nie wie co to może być. Poziom potasu jest okej, rezonans głowy oraz szyi nic nie wykazał, napięcie mięśni jest w normie. Dodam tylko że mam bardzo niskie ciśnienie na poziomie 90 na 60 a czasami niższe

Witam,

jeśli neurolog oraz badania diagnostyczne w tym diagnostyka obrazowa nie wykazały uszkodzenia CUN wskazana była by wizyta u lekarza psychiatry celem konsultacji, aby wykluczyć lub potwierdzić zaburzenia nerwicowe, depresyjne, które również mają opisane objawy.

Pozdrawiam