Dlaczego miewam te duszności i osłabienie?

witam, mam 19 lat od pewnego momentu jadąc w aucie zrobiło mi się słabo i duszno, czułem jakby puchła mi twarz, w domu kiedy się położyłem dość się uspokoiło to, ale od tamtego czasu podczas kiedy jem kręci mi się w głowie i robi mi się słabo, czuję jakbym dostawał uczulenia (chociaż nie dostaje tylko pozostaje uczucie chwilowe), jest mi wieczorami lekko duszno, ale ogólnie czuję się bardzo dobrze oprócz tych objawów kiedy jem oraz przy cięższym wysiłku fizycznym robi mi się słabo i kręci mi się w głowie gdzie wcześniej tak nie miałem, a ćwiczę już ponad rok, nie mówię o bieganiu ponieważ podczas biegania czuję się dobrze. Co może mi dolegać? nie choruję na nic, wyniki badań krwi itp miałem zawsze bardzo dobre.

Witam,

wskazana wizyta stacjonarna u lekarza (POZ) lub rodzinnego celem diagnostyki.

Lekarz przeprowadzi badani fizykalne zaleci diagnostykę i oceni stan zdrowia, jeśli lekarz bedzie miał zastrzezenia co do nieprawidłowych wyników badań zleci konsultacje u odpowiedzniego specjalisty.

Pozdrawiam