Dlaczego miewam te przeskakiwania serca?

Witam od dłuższego czasu odczuwam przeskakiwanie serca, jak mi się to dzieje to mam dziwne uczucie w gardle i dochodzi strach. Dzieje mi się to już około roku, zrobiłam badania glukoza na czczo, lipidogram, EKG, 2 razy Holter, ECHO serca, tarczyca morfologia itp. Przeszłam w tym czasie depresję lekowa.
KOBIETA, 42 LAT 9 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Jeśli diagnostyka kardiologiczna nie wykazała zmian niedokrwiennych opisane objawy mogą dawać nasilenie depresji lękowe.

Wskazana konsultacja lekarza psychiatry lub psychologa w celu potwierdzenia lub wykluczona depresji lękowej.

Dobrze było by wykonać przed wizytą diagnostykę z krwi TSH.

Jeśli objawy się nasilają proszę o kontakt z lekarzem pierwszego kontaktu.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturopata