Dlaczego miewam te pulsujące bóle brzucha?
Od 6 lat co kilka miesięcy bardzo mocno boli mnie brzuch po bokach na wysokości pępka, ból jest pulsujący i trwa 5-10min i potem na kolejne kilka miesięcy przestajemy Usg nie wykazało żadnych zmian. Co to może być?

KOBIETA, 20 LAT 4 miesiące temu
Dzień dobry.
W tym opisanym przypadku wskazana konsultacja gastrologa w celu oceny objawów które wymagają badania fizykalnego ( palpacyjne j.brzusznej ) które pozwoli zdecydować na odpowiednie rozszerzenie diagnostyki laboratoryjnej z krwi ale również diagnostyki obrazowej która pozwoli ustalić przyczynę opisanych objawów i odpowiedniego leczenia więc zachęcam do stacjonarnej wizyty.
Również może się okazać potrzebna konsultacja ginekologa ale to już zdecyduje lekarz przeprowadzający wywiad chorobowy i badanie fizykalne.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Naturoterapeuta
Dietetyk