Dlaczego miewam te silne bóle głowy i oka?

Witam, Przy mocnym dociskaniu głowy kością ciemieniową bardziej na dole np. do ściany lub kładąc się na ławeczkę do ćwiczeń mam silny ból głowy, który promieniuje prawie do czoła, z czego może to wynikać ?

Witam,

aby podejść poważnie do opisanych objawów to wymagana jest konsultacja specjalisty neurologa który wykona podmiotowe i przedmiotowe badanie w tym diagnostyka obrazowa bez tych podstawowych rzeczy nie da się odpowiedzieć na Pańskie pytanie.

Pozdrawiam