Dlaczego miewam te uderzenia gorąca?

Witam, mam problem z czerwienieniem się na twarzy i nadmierną potliwością w różnych codziennych sytuacjach. Są to fale uderzeń gorąca, np. podczas stania w kolejce w sklepie albo parkowania samochodem w trudnym miejscu.
MĘŻCZYZNA, 24 LAT 4 tygodnie temu

Dzień dobry.

Opisany objaw może świadczyć np z tarczycą lub zaburzenia lękowe, depresja.

Warto odwiedzić swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu oceny objawów w trakcie badania fizykalnego i dokładnego zabranego wywiadu po którym można zlecić odpowiednią diagnostykę i w razie nieprawidłowości konsultację do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta

Dietetyk