Dlaczego miewam te wahania nastroju?

W ciągu ostatnich 2-3 miesięcy zauważyłam u siebie ogromne wahania nastroju w ciągu dnia (zmęczenie, gniew, radość) - wcześniej nie miałam aż tak intensywnej gamy emocji. Dodatkowo też przytyłam. Zdaję sobie sprawę, że może być to spowodowane stresem i siedzącym trybem życia, jednak czy powinnaam wykonać jakieś badania aby się upewnić czy wszystko jest ok?

Witam, proszę wykonać badania morfologia z rozmazem, OB, Glukoza, lipidogram, próby wątrobowe, potas, magnez, sód, TSH, witamina D.

Gdyby okazało się, że wyniki są dobre to i tak wskazana jest ocena lekarza rodzinnego który oceni je ze stanem klinicznym.

Również wskazana wizyta stacjonarna u lekarza psychiatry który oceni stan zdrowia i potwierdzi lub wykluczy depresja, zaburzenia lękowe.

Pozdrawiam