Dlaczego mimo stosowania leków węzły chłonne się nie zmniejszają?

Witam. Od 3 miesięcy mam powiększone węzły chłonne w piersi i pachwinach. Byłam u ginekologa ktory zalecił brać przez kilka dni ibuprom. Minęło już 2 miesiące od wizyty u ginekologa a węzeł chlonny się nie zmniejsza.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym konsultację chirurgiczną - w poradni chorób sutka. Pozdrawiam.