Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 4 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leczenie depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Dowiedz się, jak można ją wyleczyć.

Dzień dobry!

Niestety, przemoc (słowna, emocjonalna, fizyczna, ekonomiczna...) to złożony problem i odpowiedź na Pani pytanie przekracza możliwości forum internetowego. Pomoc oraz informacje znajdzie Pani np. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Centrum Interwencji Kryzysowej, Centrum Praw Kobiet, Ośrodku Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie, Poradni Zdrowia Psychicznego, a także w gabinetach psychoterapeutów.

Pozdrawiam!

Psycholog, seksuolog i mediator rodzinny. Członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.
0

Witam Panią
Ślub jest zarazem otworzeniem pewnego rozdziału w życiu jak i zamknięciem. Już zakończył się czas narzeczeństwa, niepewności czy partnerka mnie zostawi, już można pokazać się takim jakim się jest. Sądzę że to jest powodem tego że Pani małżonek panią niestety poniża, z t6ego co Pani pisze to im bardziej pani małżonek panią poniżaj tym pani czuje się gorzej. Najlepiej byłoby poprosić o pomoc i skorzystać z terapii małżeńskiej żeby zapobiec większym trudościom
pozdrawiam
Anna Suligowska

Z wykształcenia psycholog i biolog. Absolwentka 5-letniego szkolenia z psychoterapii systemowej.
0

Dzień dobry,

Jeżeli czuje się Pani co raz gorzej i nie potrafi sobie Pani z tym poradzić, to warto skorzystać z pomocy specjalistów - czy to terapii indywidualnej dla Pani, bądź terapii pary.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy