Dlaczego mój partner się nie podnieca?

Mam problem ze swoim chłopakiem. Ma 30 lat i jakoś ostatnio nie możemy dogadać się w łóżku. Po prostu bardzo ciężko jest mi doprowadzić mojego chłopaka, a raczej jego penisa do wzwodu. Wyglada to tak, jakbym przestała go podniecać... On twierdzi, że to moje złe  (bo tak o nim mówi) podejście do seksu jest przyczyną i fakt, że czasem próbowałam coś wymusić na siłę. Uważa też, że nie ma żadnego wpływu na to, co wydaje się dziwne, bo potrafi skończyć (jak już dojdzie do zbliżenia) dosłownie na komendę. Wcześniej potrafiliśmy się kochać nawet po 2 godziny, a teraz ciężko nam cokolwiek uzyskać. Czy to moja wina? Czy jest jakiś ratunek? Bardzo mi zależy na tym mężczyżnie, ale zupełnie nie wiem, co robić. Jak sprawić, by tamten ognisty kochanek do mnie powrócił?

Lek. Marcin Buczek

Szanowna Pani,

przyczyną Państwa problemów seksualnych są kłopoty w związku, a nie natury zdrowotnej - medycyna jest bezsilna w przypadku stosunków międzyludzkich. Jako lekarz nie mogę doradzać Pani w życiu osobistym. Potrzebuje Pani porady seksuologa lub psychologa zajmującego się związkami.