Dlaczego mój partner unika seksu?

dlaczego partner nie chce się ze mną kochać? i czy zakup wibratora oznacza zdradę? wcześniej bardzo często się kochaliśy, nawet parę razy dziennie, a ostatnio wymiguje się zmęczeniem po pracy- kiedyś mu ono nie przeszkadzało. seksowna bielizna juz nie działa. przez tą sytuację czuję się nieatrakcyjna, a wcześniej byłam pewną siebie osobą przekonaną o swojej atrakcyjności. jestem za młoda na seks 2/tydź. (ja mam 18 lat, on 21) bardzo go kocham. co mam robić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Warto porozmawiać o tym ze swoim partnerem. Możliwe iż coś w waszych relacjach seksualnych go odstrasza, coś może jest nie tak. Odnośnie wibratora muszę przyznać iż z całą pewnością nie oznacza to zdrady, jednak nie mogę odpowiadać za reakcje Pani partnera.

Wymaganie stałej aktywności seksualnej od partnera, nawet kilka razy dziennie - jest na dłuższą metę nierealistyczne i grozi zniechęceniem.
Z miłością jak z jedzeniem - lekkie uczucie niedosytu lepsze, niż przesyt...
Nie ma tutaj reguł, ale w naszej kulturze częstotliwość 2x w tyg. jest uważana za przyzwoitą całkiem...
Także u młodych. :-)