Dlaczego mój penis nie rośnie?

Witam mam 15 lat normalne owłosienie wokół członka i pod pachami zaczęła się już mutacja jednak penis w ogóle nie rośnie (8-9 cm stan spoczynku 12-13 w wzwodzie). Moje pytanie: Co może wpływać na to, że mój członek nie rośnie i czy może być to spowodowane jakąś chorobą? Dodam że mój ojciec jak i brat mają nie małych rozmiarów penisa :)
MĘŻCZYZNA, 15 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Twoja obawa o rozmiar prącia jest nieuzasadniona. Średnia długość prącia w Polsce to przedział 13-15 cm. Z pewnością rozmiar twojego penisa nie jest wynikiem choroby. Nie oznacza to jednak iż nie zmieni się on jeszcze w trakcie dorastania. W razie wątpliwości polecam wizytę np z tatą w poradni urologicznej. Tam lekarz po uprzednim zbadaniu wyjaśni Ci wszelkie niejasności.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty