Dlaczego moja córeczka budzi się o stałej porze w nocy?

Dlaczego moja 10 miesięczna córka budzi się o stałej porze 2:00 w nocy płacze lub pojękuje? Moja córeczka od urodzenia dobrze spała kładła się o 21:30 i spała do 6:00. Drzemki w dzień miała 3 lub 4 po 30 min lub 1h .Teraz w dzień śpi różnie ( 2 drzemki) raz o 9:00 lub 12:00 1h lub 30 min to zależy jak jest zmęczona, a druga drzemka o 16:00 lub 17:00 czasem 18:00 przesypia 2h, nie wiem jak zrobić aby miała drzemki o wyznaczonej porze, ponieważ jak jest zmęczona to jest marudna i potrafi sama położyć się i usnąć np. na podłodze. Chcę zaznaczyć iż moja córka jest bardzo aktywna w dzień cały czas raczkuje, nie siedzi w łóżeczku, łóżeczko jest tylko do spania, ewentualnie po kąpieli się tam bawi. Każdego dnia wykonujemy rytuał senny, który zmienił się jak zaczęła raczkować,( przed tem był 20:00 kąpiel jedzenie i spanie) a teraz: 20:00 mleko, jeszcze się bawi do 21:00, później jest kąpiel i masowanie ciała, kładę ją do łóżeczka trochę się bawi jak widzę ,że zaczyna trzeć oczka to dostaje kolejno porcje mleka o 23:00 lub 22:30 i zasypia, czasem to nie pomaga wiec muszę ja lulać i głaskać. Mąż czasem włącza telewizor, gdy córka się bawi o 20:30, może to też ma wpływ? Już sama nie wiem. Nie mamy problemu z zasypianiem córka nie płacze ani się nie odpycha przy zasypianiu. Ogólnie jak zaczęła raczkować chodzi po łóżku jak śpi, ale nie płakała. Jednak teraz od 2 tygodni budzie się z płaczem o 2:00 w nocy, wtedy szuka smoczka albo pojękuje oczka ma zamknięte, czasem wykonuje czynności przez snem które nauczyło się w dzień powtarza ale też nie zawsze czasem przez sen gaworzy lub mówi mam, tatata. Czy może być głodne? Ja już sama nie wiem. Czasem te przebudzenia trwają od 2:00 do 4:00 w nocy co 10 min, a czasem tylko trwają 30 min. Spróbowałam ją o 2:00 nakarmić to raz udało mi się, że spała od 2:00 do 8:00. Nie wiem w czym tkwi problem. Proszę o pomoc może gdzieś popełniam błąd, jestem młodą mamą.

Szanowna Pani, w nocy proszę starać się poić wodą a nie mlekiem, proszę udać się do pediatry, ponieważ z poziomu portalu nie jestem w stanie pomóc