Dlaczego moja córeczka nie chce nic jeść?

Witam! Mam ogromny problem z córeczką. Zuzia ma 7 miesięcy. Ostatnio nie chce nic jeść. Dzieje się tak od około tygodnia. Jest karmiona mlekiem modyfikowanym. Mleka też nie chce jeść. Wcześniej lubiła bardzo dania ze słoiczków. Teraz nic. Wydaje mi się, że nie jest chora, śmieje się, gaworzy. Trochę marudzi, ale to chyba dlatego, że jest głodna. Proszę pomóżcie. Już nie dajemy rady.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam:)

Proszę skonsultować się z lekarzem pediatrą i powiedzieć o swoich spostrzeżeniach podczas karmienia dziecka. Może okazać się, że maluszek źle znosi przyjmowanie mleka proszkowego zawierającego substytut mleka krowiego i konieczna będzie jego zmiana.

Pozdrawiam!