Dlaczego moja erekcja jest osłabiona?

Po ponad dwóch latach wróciłem do współżycia seksualnego wcześniej nie było problemów, mam problem z utrzymaniem erekcji i osłabione czucie w penisie. Kiedy chcę wejść w partnerkę to mi opada i robi się flak, w czasie seksu oralnego jest dobrze ale długo zajmuje mi dojście do wytrysku. Dodam że od kilku miesięcy dość często oddaję mocz, czy to może mieć wpływ na osłabione odczucia i długie oczekiwanie na wytrysk? Dodam że jestem obrzezany.

Pana problem wymaga konsultacji seksuologicznej i przeprowadzenia szczegółowego wywiadu. Osłabiona erekcje może wynikać zarówno z niedostatecznej stymulacji i niskiego podniecenia, jak również mieć charakter psychogenny czy relacyjny. Należy również wykluczyć ewentualne podłoże medyczne. Niezbędny jest dokładny wywiad. Proszę umówić się na wizytę.