Dlaczego moja ręka jest spuchnięta?

Od dwóch tygodni mąż ma spuchnięta cała prawa rękę. Miał przeswietlenie, które nic nie wykazało. Zamiast obrzęk się zmniejszyć to się zwiększa. Ręką robi się coraz grubsza. Dwa tygodnie temu był na sorze. Zrobili przeswietlenie i nic nie wykryli, keretka przywiozła go do domu. A ręką nadal puchnie. Teraz nie wiemy do kogo się udać po pomoc.

witam, niestety przez internet nie jestem w stanie pomóc, proponuję konsultację ortopedyczną