Dlaczego moja waga się waha?

Witam. Mam 19 lat, 83 kg, aktualnie jestem na diecie - zrezygnowałam ze słodyczy, pszennego pieczywa, ograniczam tłuste potrawy, piję sporo wody i herbatki. Staram się również ćwiczyć codziennie. Moim problemem są wahania wagi. Bywa, że czasem moja waga podczas ważenia rano różni się nawet o 1 kilogram od poprzedniego dnia... Tak, jakby błyskawiczne tycie i chudnięcie... Unikam soli, myślę, że okres też nie jest powodem, bo jestem w środku cyklu... O co może chodzić? Z góry dziękuję za odpowiedź.
19 LAT ponad rok temu

Lek. Łukasz Kowalski

Witam!

Dobowe wahania wagi wartości około 1 kilograma są całkowitą fizjologią - jest to związane z bilansem płynów.

Opisany przez Panią program odchudzania jest bardzo racjonalny i życzę powodzenia!