Dlaczego moje dziecko ma te bóle głowy?

Moja córka ma 13 lat od trzech tygodni boli ją głowa codziennie była badana neurologicznie i okulistyczne wszystko jest w porządku badanie z krwi próby wątrobowe tarczyca toksoplazmoza morfologia wynik wporzadku rezonans głowy prawidłowy dostała od neurologa witamina D3 magnez B6 bioprazol Nurofen forte leki dostaje od ponad dwóch tygodni i nic nie działają lek przeciwbólowy nie pomaga co mamy dalej robić prosimy o pomoc

Witam,

ze względu na dolegliwości bólowe córki o ile jeszcze występują po zastosowaniu leków powinno się zastanowić nad diagnostyką obrazową MR głowy.

Również konsultacja laryngologa który by potwierdził lub wykluczył dolegliwości z związane laryngologiczne.

Gdyby okazało się, że diagnostyka obrazowa MR i konsultacja laryngologiczna nic nie wykazało to powinno się zastanowić nad wizytą do psychologa dziecięcego czy czasem nie do chodzi do symulacji dziecka z różnego powodu.

Pozdrawiam