Dlaczego moje serce bije czasem bardzo szybko?
Dzień dobry .Mam problem z sercem męczę się kiedy chodzę po schodach , często serce bije mi nie równo .Podczas operacji kciuka na sali wybudzeń miałam puls 230 .Miałam 3 razy robione ekg w różnych miejscach i na rożnym sprzęcie i za każdym razem na ekg wychodzą cechy przerostu lewej komory ,puls mam zawsze ponad 100 czasami 130 jednak na badaniu echa serca nic nie widać i wszystko jest w normie .Kardiolog skierowała mnie na rezonans magnetyczny serca i zaleciła holter..czy mogę prosić o jakąś radę , może sugestie co może mi dolegać ? .Pozdrawiam i dziękuje

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
podejście kardiologa do opisanych dolegliwościach jest prawidłowe a szczególnie diagnostyka obrazowa. Brak informacji z Pani strony o przyjmowaniu leków na receptę oraz bez recepty?
Nie licząc schorzeń układu krążenia czy choruje Pani na jakieś inne choroby przewlekłe ?
Brak informacji na temat diagnostyki laboratoryjnej z krwi jeśli była wykonana to jakie były wyniki ?
Trudno coś poradzić bez dodatkowych informacji.
Musi Pani poczekać na badanie holter który wykryje ukryte zaburzenia które Pani opisuje.
Pozdrawiam