Dlaczego moje serce bije czasem bardzo szybko?

Dzień dobry .Mam problem z sercem męczę się kiedy chodzę po schodach , często serce bije mi nie równo .Podczas operacji kciuka na sali wybudzeń miałam puls 230 .Miałam 3 razy robione ekg w różnych miejscach i na rożnym sprzęcie i za każdym razem na ekg wychodzą cechy przerostu lewej komory ,puls mam zawsze ponad 100 czasami 130 jednak na badaniu echa serca nic nie widać i wszystko jest w normie .Kardiolog skierowała mnie na rezonans magnetyczny serca i zaleciła holter..czy mogę prosić o jakąś radę , może sugestie co może mi dolegać ? .Pozdrawiam i dziękuje

Dzień dobry,

podejście kardiologa do opisanych dolegliwościach jest prawidłowe a szczególnie diagnostyka obrazowa. Brak informacji z Pani strony o przyjmowaniu leków na receptę oraz bez recepty?

Nie licząc schorzeń układu krążenia czy choruje Pani na jakieś inne choroby przewlekłe ?

Brak informacji na temat diagnostyki laboratoryjnej z krwi jeśli była wykonana to jakie były wyniki ?

Trudno coś poradzić bez dodatkowych informacji.

Musi Pani poczekać na badanie holter który wykryje ukryte zaburzenia które Pani opisuje.

Pozdrawiam