Dlaczego moje serce mocno przyspiesza?

Dzień dobry, mam 20lat i od jakiegoś czasu mecze się prawdopodobnie z jakąś chorobą. Moje objawy to: nagłe szybkie bicie serca, czasami dość długo się to utrzymuje; ból w klatce piersiowej; drżenie rąk; skoki ciśnienia np mam 120/70 a po 20 min mam 142/ 123 lub mam normalne a za chwilę 100/60 podrośnie do normalnej i znów maleje; mam zawroty głowy; uczucie jakbym miała zaraz zemdleć lub przestać oddychać niekiedy towarzyszy mi lęk ale nie mam kiedy do niego; mrowienie nóg lub rąk

Witam, opisanym przypadku wymagana konsultacja lekarza rodzinnego który wykona badanie fizykalne oraz diagnostykę ekg spoczynkowe aby ustalić czy objawy nie są spowodowane zaburzeniami sercowe naczyniowe, może się okazać, że zostanie Pani zalecona konsultacja psychiatry który potwierdzi lub wykluczy zespół lękowy, depresję, która również daje takie objawy jakie są opisane przez Panią.

Pozdrawiam