Dlaczego moje stolce mają różną konsystencję?

Dzień dobry od dłuższego czasu mam różne stolice biegunkę płynne normalne żyje w ciągłym stresie od niedawna stres w pracy jest większy odżywiam się nieregularnie ostatnio zacząłem trochę chudnąc zarzucam leki na nadciśnienie i milurit 300 od kilku dni zaczęło mnie troszke pobolewać lewe podbrzusze po naciśnięciu silniejszym ból w skali od 1-10 oceniam na 2 co mi może być czy jest to spowodowane stresem proszę bardzo o odpowiedz pozdrawiam

Witam,

może również stres lub inna przyczyna ale aby to wyjaśnić wymagana jest diagnostyka obrazowa i laboratoryjna.

Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza specjalisty gastrologa jeśli okaże się długie oczekiwanie na wizytę proszę udać się do lekarza (POZ) lub rodzinnego.

Jeśli zdecyduje się Pan na wizytę komercyjną do gastrologa to proszę wykonać podstawowe badania laboratoryjne aby już przy pierwszej wizycie miał wyniki badań.

MORFOLOGIA, CRP, OB, PRÓBY WĄTROBOWE - TRZUSTKOWE, KAŁ BADANIE OGÓLNE.

Pozdrawiam