Dlaczego muszę często oddawać mocz w wieku 34 lat?

Witam mam 34 lata od 16 go roku życia lecze się na nadciśnienie tętnicze przyjmuje prestozek combi 8 plus 10 i bioxetin 20 mg na zaburzenia nerwicowe. Często oddaje mocz nawet 15 razy dziennie i kilka razy w nocy. Czasem kiedy oddam mocz za 5 min czuje potrzebę oddania znowu lecz muszę dłuższą chwilę odczekac. W wieku 16 lat stwierdzono podwójne unaczynienie nerek. Co jest przyczyną częstego oddawania moczu, czy leki to powodują?

witam wspomniane leki nie powodują częstomoczu, należy znaleźć inną przyczynę, proszę udać się do lekarza POZ