Dlaczego na nogach mam pajączki?

oddaję mocz 5-8 razy w nocy w dzień w małych ilościach, ważyłam się na wadze określającej ilość wody w organizmie jest jej poniżej 50%, robiłam badania krwi i moczu są prawidłowe, jestem zmęczona, na nogach pojawia się coraz więcej pajączków

szanowna Pani proszę się udać do lekarza POZ by wykonać podstawowe badania laboratoryjne